Bibione pobyt 1. -9. 9.

16.01.2023

Speciální nabídka: Týdenní pobyt u moře v Bibione v termínu 1. - 9. 9. 2023. Tradiční akce s paní Katolickou.

Bibione - moře
Bibione - moře

Termín: 1. - 9. 9. 2023

Program:

Odjezd z Třebíče v pátek 1. 9. 23  večer. Po příjezdu na místo sobotu ráno následuje týdenní pobyt u moře ve vyhlášeném italském letovisku Bibione. V sobotu 9. 9. 23 odjezd zpět do Třebíče.

Cena: 5.000,- / osoba

Při podání přihlášky záloha 1.000,- / osoba.

Cena zahrnuje: Dopravu autobusem a ubytování v apartmánech. 

Jedná se o residence ISCHIA, C trilo 6; PERSEO, C trilo 7 a ELBA, C trilo 6, ORCHIDEA, C trilo 5

V přihlášce můžete informativně zadat preferovanou residenci. K Vaší volbě přihlédneme, ale výběr garantovat nemůžeme, finální rozdělení budeme řešit dle naplněnosti jednotlivých apartmánů přihlášenými. Ideální je samozřejmě obsadit celou kapacitu apartmánu vlastními silami, pak je to jednodušší.

Všechny residence mají výtahy.

Dále cena zahrnuje spotřebu plynu, vody a elektřiny, plážový servis, slunečník se dvěma lehátkami na apartmán, služby delegáta a pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

Ložní prádlo (vlastní), pojištění léčebných výloh v zahraničí, pobytovou taxu cca 6 eur/os., plážový servis v případě zájmu navíc je k dokoupení za cca 63 eur / týden.

Ubytování zajišťujeme ve spolupráci s CK Azzurro Brno


Bližší informace: Emilie Katolická, tel. 603 909 015, mail: katolicka.trebic@seznam.cz, Jan Uchytil, tel. 603 992 971, mail: agentura@uchytil.cz

Přihláška Bibione pobyt

Po odeslání formuláře se Vám zobrazí potvrzení o odeslání formuláře. Fakturu na zálohu a info o storno poplatcích Vám zašleme na uvedený email. Zaplacením zálohové faktury objednávku zájezdu potvrdíte.

Položky uvedené tučně jsou povinné.