Slovensko, Rakousko, Maďarsko 9. - 11. 3. 24

08.02.2024

Mosonmagyarovár, Veľ. Meder, Dunajská Streda a čokoládovna Hauswirt v Rakousku

Doplňujeme. Přihlaste se na webu CK VOMA Třebíč, odkaz je uvedený v článku.

Zájezd s CK Voma:

9. - 11. 3. 24

1.den: Odjezd z Jihlavy v 6.15 hod. od Billy, z Třebíče zastávka pod ÚP v 7.00 hod. Zastávky v Brtnici, Okříškách, Vladislavi, Náměšti a Brně budou upřesněny. Dopolední návštěva rakouské čokoládovny Hauswirt, která produkuje především ovocné plody ve výborné čokoládě. Možnost nákupu za ceny, které Vás v dobrém překvapí. Následuje pobyt v nově rekonstruovaných termálních lázních Mosonmagyárovár v Maďarsku. Budete mile potěšeni vysokou kvalitou nově renovovaných lázní a to především v její termální části. Nocleh v Bratislavě pro obě noci.

2.den: Snídaně. Pobyt ve známých termálních lázních ve Velkém Mederu. Vynikající možnosti občerstvení v rámci nově rozšířeného areálu parku jsou samozřejmostí. Návrat na ubytování.

3.den: Snídaně. Celodenní odpočinkový pobyt v termálních lázních v Dunajské Stredě, který bude krásnou tečkou za naším relaxačním pobytem. Nové moderní lázně poskytují komfort pro každého z nás v krytých i otevřených bazénech s vířivkami a termální vodou. Také kouzlo areálu spočívá v jeho uložení v krásném prostředí parku. Rovněž zde občerstvení obědem a podobně je výborné. Odjezd domů bude v 17.00 hod. s příjezdem do Třebíče ve 20.30 hod. a do Jihlavy ve 21.15 hodin.

MOSONMAGYÁROVÁR • VELKÝ MEDER • DUNAJSKÁ STREDA • ČOKOLÁDOVNA HAUSWIRT V RAKOUSKU

    Veškeré informace a přihlášky zde:

Slovensko, Rakousko, Maďarsko na webu CK VOMA