Termály Bük 12. 2. 22 

24.11.2021

Koupliště v Györu je v přestavbě, proto vyzkoušíme další novinku, termální lázně Bük. V Maďarsku kromě respirátorů ve vnitřních prostorech neplatí žádné epidemické opatření.

Termín:

Sobota 12. 2. 22

Cena:

Dospělý 890,- Kč

dítě 6 - 14 let včetně 690,- Kč

dítě do 6 let bez nároku na místo v busu zdarma (místo v autobusu možno přikoupit za 500,- Kč)

Cena zahrnuje: Dopravu, vstupné do termálů.

Cena nezahrnuje: Cestovní připojištění, možno objednat za 20,- / osoba

Program zájezdu:

Odjezd autobusu orientačně: ve 4.30 hod z Třebíče (ÚP), 4.50 hod Rudíkov, 5.10 hod Velké Meziříčí (U kozů), 5.30 hod Velká Bíteš (náměstí). Nástup při cestě (Trnava, Rudíkov, Oslavice) je možný.

Před 9 hod dojedeme do Büku, autobus zaparkuje na parkovišti. Celodenní koupání v lázních. Informace o koupališti naleznete níže na této stránce.

V 18.00 hod odjezd zpět domů. Návrat po 22 hod.

Bližší informace: Jan Uchytil, tel. 603 992 971, mail: agentura@uchytil.cz

Přihláška na zájezd

Položky uvedené tučně jsou povinné. Po obdržení přihlášky Vám na uvedený email pošleme fakturu, jejímž zaplacením potvrdíte objednávku.

Informace o termálním koupališti Bük:

Rekreace, osvěžení pro všechny věkové kategorie

V parku pokrytém stromy, které poskytují příjemný stín, lákají ke koupání kryté, polokryté a nekryté bazény. Pro naše hosty jsou k dispozici bazény s léčivou vodou, bazény vhodné pro sport, pro rodiny, respektive dětské bazény.

Kromě koupání poskytují dětem dobrou zábavu i dětské hřiště. Kromě obvyklých prolézaček, skluzavek, houpaček očekává nejmenší návštěvníky i vodní hřiště, které je obohaceno zvláštními prvky.

Vedle bazénu Acapulco pro rodiny, které nabízí vlnobití a seskokový záliv, jsme vytvořili park s houpacími sítěmi, které mohou návštěvníky koupaliště bezplatně využívat. Nic není lepší, než když si v teplé letní odpoledne můžeme odpočinout v příjemném stínu stromů v houpací síti!

Venkovní komplex skluzavek se skládá ze čtyř drah a nabízí nezapomenutelné zážitky pro malé i velké. Na rodinné skluzavce se mohou projet společně rodiče s dětmi, skluzavka anakonda se dlouze kroutí, kamikaze s prudkým sklonem je opravdovou zkouškou odvahy, a na cibulové skluzavce se krouživým-odstředivým pohybem přijíždí do vody.

O zábavu dětí se kromě koupání a skluzavek postará dětský koutek v krytých prostorách, který je vybaven barevnými hračkami, pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout a uvolnit jsou připraveny prostorné odpočinkové prostory, s pohodlnými lehátky.

A ti, kteří se rádi oddávají kulinářským zážitkům, také si přijdou v Bükfürdő na své, najdou zde vše, co si jen mohou přát: v prostorách lázní a také v obci je připraveno mnoho restaurací a bufetů.

Odpočinek se zážitky

Kryté zážitkové lázně poskytují všem věkovým kategoriím osvěžení: zážitkové lázně s dravou řekou, bublinkovými lůžky, chrliči, a perličkový bazén poskytují nezapomenutelné zážitky. Menší děti si mohou vesele dovádět v dětském bazénu a mohou poznávat podmořský svět ve Žraločí jeskyni vybavené interaktivními prvky. Prostorná odpočinková místa, pohodlná lehátka samozřejmě nemohou chybět ani v zážitkových lázních.

Ti opravdu odvážní si určitě zamilují vnitřní zážitkové skluzavky, na kterých jsou instalovaná světelné a barevné efekty pro větší zábavu ozvláštnění jízdy skluzavkou.

V parku zážitkových lázní si návštěvníci mohou v tichém, klidném a zeleném prostředí odpočinout od každodenních shonů. Bazén ve tvaru srdce je naplněn léčivou vodou a nabízí možnost uzdravování i zážitkové zóně. Příjemné relaxaci slouží také částečně krytý, čtyřdílný bazén, který je naplněn léčivou a pitnou vodou a je přejmenován na Bazén čtyř ročních období.