en-Györ termály

03/10/2020

Pojeďte si odpočinout do horké vody v tradičních maďarských lázních. Jednodenní zájezdy. Poslední termín letos je 28. 11. 20.

Termíny (vždy sobota):

17. 10. zrušeno, 28. 11. 2020 zůstává v platnosti.

Cena:

Dospělý 800,- Kč

dítě do 16 let včetně 700,- Kč

Cena zahrnuje: Dopravu, vstupné do termálů, cestovní připojištění od Kooperativy.

V areálu koupaliště je celkem 7 bazénů v několika úrovních, některé propojené zevnitř ven. Teplota vody je příjemná na dlouhý pobyt ve vodě, k dispozici je jsou i horké léčebné klidové bazény. Za příplatek je možné využít saunový svět. V areálu je také samoobslužná restaurace s maďarskou kuchyní anebo bar přímo v bazénu :-) 

Za občerstvení se dá platit kromě Forintů i Eurem nebo plat. kartou. Jídlo stojí v přepočtu cca 220,- Kč (velká porce), pivo cca 50,- Kč.

Program zájezdu:

Odjezd autobusu: ve 4.45 hod z Třebíče (ÚP), 5.10 hod Velké Meziříčí (U kozů), 5.30 hod Velká Bíteš (náměstí). Nástup při cestě (Trnava, Rudíkov, Oslavice) je možný.

V 9 hod dojedeme do Györu, autobus zaparkuje na parkovišti 100 m od vstupu do koupaliště. Celodenní koupání v lázních. Centrum města je od koupaliště nedaleko, je tedy možné jít i do města, kdo nechce celý den být ve vodě.

V 18.00 hod odjezd zpět domů. Návrat mezi 21-22 hod.

Bližší informace: Jan Uchytil, tel. 603 992 971, mail: agentura@uchytil.cz


Rychlé přihlášení, okamžitá platba

Platba platební kartou přes terminál Paypal, potvrzení o platbě Vám přijde okamžitě mailem. Pokud do 24 hod projevíte přání transakci zrušit, peníze Vám vrátíme obratem. 

Reklamaci případně uplatníte na email agentura@uchytil.cz

Prihlasuji
termin
Jmeno a prijmeni
Email

Standardní přihláška, vyplňte formulář

Po odeslání formuláře se Vám zobrazí potvrzení o odeslání formuláře. Fakturu Vám zašleme na uvedený email. 

Položky uvedené tučně jsou povinné.